Abiye ve Düğün, Nişan Kıyafetleri

Yılbaşı Gecesi Kombini Nasıl Oluşturulur?

Yılbaşı Gecesi Kombini Nasıl Oluşturulur?

Yeni yıl demek hepimizin de hemfikir olabileceği gibi; yeni umutlar, yepyeni başlangıçlar, hatta yeni aşklar ve sevinçler demektir. Kısacası tüm yeni başlangıçlara yelken açmaktır yılbaşı kutlamaları. Eh, hal böyle olunca yeni umutların kapısını aralarken taptaze seneyi de tüm şıklığımızla karşılamalıyız takdir edersiniz ki. O halde yılbaşı akşamı için oluşturabileceğiniz en özel kombin önerilerini ve buna özel yılbaşı gecesi kombini modellerini sizler için sıraladık.

Yılbaşı gecesi kombini

yılbaşı gece kıyafetleri
yılbaşı gece kıyafetleri

Her şeyden önce yılbaşı gecesi tüm ışıltıları, dikkat çekici dokulardaki kumaşları ve göz alıcı parlaklıktaki renkleri üzerinizde taşıyabilirsiniz. Hatta yılbaşı akşamları, abartıya kaçmadıkça ve rüküşlüğe adım atmadıkça albenili olabilmeniz konusunda sizlere en büyük fırsatı sunar. Peki, nedir bu konuda ki sihirli renkler ve dokular? Renklerden; Kırmızı, gold tonları, silver, vişneçürüğü, mürdüm tonları, sax maviler/gece mavisi, göz alıcı parlak yeşiller ve elbette siyah…

Kumaş dokularına gelince; metalik kadifeler, parlak dokulu brokarlar, simli kumaşlar, satenler, payetli, işlemeli kumaşlar, kanaviçe detayları, taftalar, organzeler ve şifonlar bu özel gece için en uygun olan kumaşlardan olabilir.

İşte Yılbaşı Gecesi Uygulayabileceğiniz Albenili Kombin Önerileri

Başta yılbaşı gecesi için favori sayılabilecek renkleri saymıştık Ama elbette aşkın rengi olan kırmızının yeri, yeni yıl gecelerinde her zaman ayrıdır. Kırmızı kullanarak ortamı ısıtabilir ve tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Örneğin bu konuda; kırmızı dantel detaylara sahip olan saten bir elbise giyebilir, üzerine de bolero tarzında kap formunda uygun renkte mini bir kürk kondurabilirsiniz. Ayakkabılarınızı ise; gold, silver ya da krem tonlarında seçmekte serbestsiniz. Sakın elinize güzel bir clutch almayı, kulağınıza da sarkıt küpeler takmayı ihmal etmeyin.

İşte Yılbaşı İçin Bir Kombin Önerisi Daha

Baştan aşağı payetli mini elbiseler yılbaşı gecesi ruhuna en çok hitap edebilecek olan moda unsurlarıdır. Üzerinize koyu renklerde giyeceğiniz yere kadar uzanan maxi boy manto da bu tarz bir elbisenin en güzel tamamlayıcısı olacaktır. Bu konuda elbisenizi gold tonlarda seçerken,  mantonuzu da siyah renkte seçebilirsiniz. Altın rengindeki bu elbiseyle tüm ışığınızı ortamlara saçabileceğinizden emin olabilirsiniz. Bu kombinde ayakkabınız elbisenizle aynı tonda olabileceği gibi nüde tonlarda da olabilir. Elinize alacağınız mini bir kutu çanta da en hoş tamamlayıcınız olacak. Aksesuara çok da gerek yok. Zira elbiseniz yeterince parlayacaktır.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir