Abiye ve Düğün, Nişan Kıyafetleri

Aylar: Kasım 2017

Yılbaşı Gecesi Kombini Nasıl Oluşturulur?

Yılbaşı Gecesi Kombini Nasıl Oluşturulur?

Yeni yıl demek hepimizin de hemfikir olabileceği gibi; yeni umutlar, yepyeni başlangıçlar, hatta yeni aşklar ve sevinçler demektir. Kısacası tüm yeni başlangıçlara yelken açmaktır yılbaşı kutlamaları. Eh, hal böyle olunca yeni umutların kapısını aralarken taptaze seneyi de tüm şıklığımızla karşılamalıyız takdir edersiniz ki. O halde […]

Kilolu bayanlar için abiye kıyafet seçerken nelere dikkat etmeli?

Kilolu bayanlar için abiye kıyafet seçerken nelere dikkat etmeli?

Abiye kıyafet bakıyorsunuz ama ufak tefek fazlalıklarınız mı var? Kilolu bayanlar için abiye aradıklarında bu yazımız ile hemen istediklerini bulabileceklerdir… Birkaç hileyle hepsini kamufle edebilirsiniz. Aslında önemli olan fazlalıklarınızın hangi bölgede olduğunu bilmek ve bu konuda farkındalık yaratmaktır. Böylelikle bir mağazaya girdiğinizde önünüze geleni değil de […]

2018 Modası: Derin Yırtmaçlı Abiye Elbiseler

2018 Modası: Derin Yırtmaçlı Abiye Elbiseler

Özel davetiyelerde görebileceğiniz en güzel modeller her zaman abiye elbiseler olmuştur. Buna istinaden de 2018 yılına özel olarak bu abiye elbise modelleri arasında derin yırtmaçlı abiyeler gerçekten gözle görülür şekilde hem şık hem de model olarak ayrı bir seviyede ön planda olabilmeyi başarıyorlar.

Birçok ünlü marka, 2018 modası olarak derin yırtmaçlı abiye modasına ayak uydurarak, en güzel şekilde abiye elbise modelleri üretmeye başladı bile… Adeta göz bebeği diyeceğiniz şekilde hoş ve güzel elbiselerle beraber hem yaz hem de önümüzde ki kış sezonu içerisinde keyifle, rahatlıkla giyilebilir modeller fark yaratıyor.

Sezonun en gözde derin yırtmaçlı gece elbiseleri ile birlikte, sizde trend olabileceksiniz. Trend elbiseler ile fark yaratacak ve şıklığınıza ayrı bir şıklığı kendinizce katabilmeyi başarabileceğinizi düşünüyoruz.

derin yırtmaçlı abiye modelleri
derin yırtmaçlı abiye modelleri

Uzun yırtmaçlı abiye elbise modelleri

Şık durduğu kadar kadına ayrı bir tarz yaratan uzun yırtmaçlı modellerde klasiğin dışına çıkarak tarz olabilmeyi başarabilirsiniz. Özel dikim ile beraber çok güzel bir görüntü elde edebileceksiniz. Elbise özel dikim yaptırmak istediğinizde de, en ince ayrıntısına kadar önem vermenizi isteriz. Uzun yırtmaçlı elbiseler, hiçbir şekilde hata kabul etmeyecektir.

uzun yırtmaçlı abiyeler
uzun yırtmaçlı abiyeler

Derin yırtmaçlı elbise modelleri

Kombin yapması kolay olan ve günümüzde de birçok kadına en uygun şekilde dekolte yapmasını sağlayarak güzel görünmesinde fayda sağlayan kıyafetlerin başında gelir. Derin yurtmaçlı elbiseler ile birlikte şıklığınızı yansıyacaksınız ve de yırtmaç tek bacakta olduğu sürece harikalar yaratabilirsiniz. Uzun boylu kadınlara çok yakışan bu modelde, ince bir çizgi halinde yırtmaç olduğu takdirde çok güzel bir görüntüyü elde ettirebileceksiniz diyebiliriz.